| anonim_4396 a întrebat:

Am o,, prietena,, si tot zice ca vrea sa imi vada penisul si nu stiu ce sa fac ca nu este nici foarte mare si cand este in stare erecta este curbat in jos...
Ce sfaturi imi puteti da?
Si cum as putea sa imi fac penisul ca in stare erecta sa stea in sus?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Potrivit parerii atat a specialistilor cat si a majoritatii barbatilor a reiesit faptul ca probabil (si posibil) in cazul a circa 85-90% dintre barbati penisul are o forma si directie mai mult sau mai putin incovoiata si indreptata/inclinata inspre toate directiile posibile. Si cu toate aceste fiecare barbat reuseste sa-si gaseasca pozitia optima de a-si indeplini....menirea. In concluzie poti sa-i satisfaci fara nicio retinere curiozitatea prietenei tale. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Arata-l, poate pica ceva. Sunt foarte multe cazuri de penis curbat. In jos, in stanga, in dreapta. Nu-ti face probleme. Il vei putea folosi normal.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Crede-ma nu te va judeca pentru asta. Nu e ca si cum ii pasa atat de tare. Important e sa o folosesti bine.