| Anonimboy111 a întrebat:

Salut, am o problema dar nu stiu de ce e asa. Deci penisul meu are 13 sau 14 cm am 14 ani si cand e dormit e putin curbat spre stanga, iar cand e in stare erecta imi sta curbat spre dreapta. Nu am nicio problema ca este stramb dar imi e sa nu am ceva probleme.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si daca are 5cm, tot nu are importanta daca sta curbat pe stanga sau dreapta happy fiindca asta este anatomia cucului tau, care nu se poate modifica, schimba sau indrepta.

| Lukasssz a răspuns:

Lasa frate, esti ok.

| Anonimboy111 explică (pentru Lukasssz):

Si tu il ai stramb?(eu sunt mai curios de fel si m-am gandit ca daca ai zis ca sunt bine poate zici din experienta ta) oricum mersi frate

| Anonimboy111 explică:

Mie mi se pare ca e mai bine pe dreapta si unii prieteni de ai mei o au spre dreapta in sus sau o au normala( adica nu o au stramba in niciun fel)

| Anonimboy111 explică:

De ce nu e bine sa ai penisul stramb spre dreapta?( si de ce sa ma usture in cur? laughing laughing )Si eu il am cand e sculat dar cand e adormit e putin de tot spre stanga.

| Anonimboy111 explică (pentru Anonimboy111):

Tu in ce parte il ai? Sau il ai drept?

| flynn01 a răspuns:

Practic tine de gena, cineva din familie are asa penisul si l-ai mostenit si tu.