| Maria0916 a întrebat:

Am o problema... acum cateva zile m-am certat cu unu din cei mai buni pr ai mei..cu care am si fost intr-o perioada, dar ne-am desparit.problema e ca in ultimele zile am inceput sa simt ceva pentru el, iar cand ne-am certat i-am zis ca il iubesc si el mi-a zis ca ma iubeste.dar acum parca regret ca i-am zis pentru ca nici nu stiu ce se petrece cu mine. daca ma pun cu el dupa aia nu o sa ima simt bine, dar nici daca nu ma pun o sa regret.nici nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma.sunt confuza.

2 răspunsuri:
| mariamarybu a răspuns:

Așa sunt și eu. De fapt, eram! Într-adevăr, nu ști ce să faci! Poate faza cu te iubesc a fost doar de moment pentru că ai simțit că vrei să îți spună și el asta. Nu accepta nimic. Faptul că nu te-ai simți bine dacă ai mai fi cu el înseamnă că într-adevăr instinctul femeii îți spune să nu. Nu te simți confuză! Este logic să mai simți ceva pentru el. Și eu mai simt ceva pentru foștii mei!

| schmoll a răspuns:

Buna Maria,cel mai bine este sa lasi lucrurile sa evoulueze de la sine,stiu cam prin ce treci,trebuie sa cauti raspunsu in interioru tau,noi cei de pe TPU,putem sa te indrumam putin,dar nu putem parcurge in eul tau,nu trebuie sa regreti trecutu,trecutu nu mai este al tau, dar viitorul este al tau, nu mai bine, sper ca te-am ajutat putin, nu mai bine iti doresc