| anonim_4396 a întrebat:

Buna >tuturir Am o mare problema. Cel mai bun prieten al iubitului meu se da la mine, incearca sa ma desparta p mine de el, ca el sa stea cu mine, Imi zice ca iubitul ma insala si din astea.nu stiu pe cine sa mai cred.va rog ajutati-ma.sunt foarte confuza. dau fundita.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Iti iubesti prietenul si ai incredere in el?
Raspunde-ti,mai intai,la intrebarea asta!
Tu stai langa el,tu il vezi,tu il auzi,de ce nu judeci ceea ce vezi singura?
Prietenul lui sau este un baiat lipsit de bun simt care nu da doi bani pe notiunea de prietenie,sau iti testeaza fidelitatea fata de iubitul tau.
In concluzie, stai de vorba cu iubitul tau si spune-i ce se intampla! Cu cat intarzii mai mult, cu atat te acuzi mai mult.
Mult noroc!

| Angels151 a răspuns (pentru greece12):

Il iubesc sh am mare incredere in el dar sincera sa fiu nu stiu ce sa mai cred.amandoi sunt popi.nu stiu ce sa zic

| greece12 a răspuns (pentru Angels151):

Continui sa te indemn sa vorbesti cu prietenul tau! Lamureste lucrurile.

6 răspunsuri:
| m1xa3la a răspuns:

Nu face prostia sa te certi cu prietenul tau. eu dupa o relatie de 2 ani am ajuns sa sufar ca fraiera...prietenii nu exista exista numai perversi. atata timp cat va e voua bine impreuna nu lasa pe nimeni sa se bage intre voi. spune-i prietenului tau ca ala se da la tine asa poate il indepartezi de relatia voastra. bafta si nu te lua dupa gura lumii ca ajungi rau dupa.

| bo8gdan1 a răspuns:

Pai incearca sa ii spui iubitului ca ala se da la tine si incearca sa va desparta

| Tynukka a răspuns:

In primul rand ca sa-ti dai seama daca iubitul tau te inseala, trebiue sa ii observi comportamentul daca s-a schimbat fata de cum il stiai tu s-ar putea ca prietenul iubitului tau sa iti spuna adevarul, dar daca nu inseamna ca baiatul care se da la tine e gelos.

| OvyDevil93 a răspuns:

E foarte simplu prietenul iubitului tau incearca sa va desparta ca sa fii tu cu el silly...totusi poti vb cu iubitul tau ca sa fii sigura... eu am trecut prin asa ceva nu fa si tu greseala care a facut-o fosta mea iubita :-