| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Am 12 ani si imi place de un baiat de 13. Mi-a dat semne ca ma place in fine... Si o fata de varsta mea mai nebuna m-a facut mami si pe el tati si ea e fetita noastra si ea nu stie ca imi place de el. Si ea vrea sa ne combinam si i-a zis lui cand nu eram eu ca daca vreau sa fiu cu el ca mie imi place de el si el a zis ca se mai gandeste. Si azi a cantat de fata cu toti : Mami si tati se casatoresc si fac 1000 de copii si ca ne-am logodit si chestii de astea. Problema e ca eu nu vreau sa imi fac iubit de la varsta asta. Dar daca m-ar intreba nu as sputea nu. Si nu vreau sa il indepartez de mine. Ce sa fac? Funda+ vot si la restul vot.Si va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| untipoarecare a răspuns:

Am patit si eu asta cu o fata. Fiind baiat stiu cum se simte tipul si e nasol pentru ca toti rad de el si o sa te paraseasca pentru reputatia lui.Dar ai 2 solutii: ori ii spui prietenei tale sa inceteze ori numai esti prietena cu ea.Ea face asa pentru ca e geloasa.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Sa te masturbezi este singura solutie.

| nesuferit a răspuns:

ce sa faci? fane o ****

| Murzik a răspuns:

Fetito du-te siti fa temele si nu te gindi la baieti ca e prea devreme!

| ankis a răspuns:

Fetelor lasati prostiile de la 12 ani.eu la varsta voastra ma jucam cu papusi si nu regret ca am avut copilarie frumoasa.cand am inceput sa ies cu baieti au inceput si probleme.ai toata viata inainte sa iti faci iubit.profita de copilarie si nu'i da cu piciorul pentru un baiatwinking