| ANONIM12737 a întrebat:

Salut, în afara de publi24 unde pot găsi fete mai ușuratice sa le pot oferi bani pentru sex? În afara de matrimoniale, nimfomane, nu vreau din alea ce se prostituează zilnic, ceva ponturi?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si alea carora le dai bani nu se prostitueaza zilnic?
Ele din asta traiesc.

| RAY a răspuns:

Peste tot, inclusiv aici am dat peste fete care o fac pe 150 un numar, sunt destule, mai rar o fata sincera, serioasa

| Mindfulness a răspuns (pentru RAY):

Sunt și de la noi din oraș? happy

| RAY a răspuns (pentru Mindfulness):

Din temeswar nu am găsit aici pe TPU mai mult din regiunea Moldova

| Violleta2022 a răspuns:

Pe toate drumurile, la intrarea si iesirea din orasul unde locuiesti, ca tot prostituate se numesc atata vreme cat fac sex pe bani, ori pe sosea, ori in casa unui proxenet.

| dullcat a răspuns:

Ai gresit siteul?

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Prietene,niciodata sa nu mergi la femei cu naravuri usoare.Acesta e un pacat, du te si intemeiaza ti o familie, construieste ti o casa si du o viata frumoasa si pasnica

| BaiatulcuOnly a răspuns:

În licee găsești destule. Tupeu sa ai, ai vrăjeală.

| RAY a răspuns (pentru BaiatulcuOnly):

Cum te bagi in seama cu ele? Suna a pedofilie

| BaiatulcuOnly a răspuns (pentru RAY):

Suna prost în capul tău. 1-in licee nu sunt doar copile sub 16 ani. 2-peste 16 ani au discernământ d.p.d.v. legal. 3-baiatul poate fi în liceu. Cum sa te bagi în seama? Prin orice discuție, fără emoții, chiar și pe tema liceului.

| RAY a răspuns (pentru BaiatulcuOnly):

Eu mă referam la băiatul care a pus întrebarea, poate a terminat școala sta acasă cu părinți

| amaliaaaaaaa134 a răspuns:

Ai gresit site ulhee hee)