| akiki a întrebat:

Am o problema. Am comandat ceva de pe amazon si am fost sunata sa spun ce este. Din moment ce am comandat ceva nu tocmai obisnuit pentru prietena mea care are nevoie de ceva ajutor cand vine vorba de masturbare nu imi este foarte comod sa spun ce este acolo laughing) Ce ar trebui sa spun? Se poate verifica? Este normal sa mi se deschida pachetul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca amazonul te suna sa te intrebe ce ai comandata, odata ce tu ai plasat deja comanda pentru acel obiect.
Cel mai probabil este o prietena de-a prietenei tale, care s-a dat drept cei de la amazon.

| mihai69 a răspuns:

Nu e ceva interzis la import, deci spui exact ce conține. Eventual trimiți (forward) mailul de confirmare a achiziției.
Altă dată să faci comanda pe un s@it din UE și nu te mai întreabă nimeni nimic.

| OldSoul a răspuns:

Ii spui ca ai comandat mai multe colete si nu stii cu exactitate ce colet ti-a ajuns.
Dar probabil da, va trebui sa spui ce e in el si iti vor verifica coletul.
Goodluck laughing)

| SG1995 a răspuns:

Dar de ce taman de Amazon bro? Nu era mai ușor de pe EMAG sau de pe vreun magazin erotic virtual?

| SiA31 a răspuns:

Spune adevărul. Nu e treaba nimănui ce faci tu și nu ar trebui să îi intereseze partea personală a nimănui.
Le spui simplu că este un. vibrator (sau ce e), pe care vrei să îl faci cadou. De alte detalii nu cred că e nevoie ^-^