| gabytzuku a întrebat:

Am o problema care trebuie rezolvata urgent! La Pc atunci cand vreau sa deschid patcher-ul imi da eroare asa ca am cautat si am aflat ca nu merge monster2. epk asa ca l-am sters si l-am redownloadat dar tot nu mi-a mers(zice ca are aceeasi problema) plz need help dau funda+vot >=scuze rubrica dar e ff vizitat-a asta big grin mersi anticipat

1 răspuns:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Incearca sa downladndezi monster2 de pe alt site... daca nu merge inseamna ca are virusi sau poate Pc-ul are virus

Fundita