| Katherineeeeeeee a întrebat:

Am o problema cu un baiat si nu situ ce sa fac... x_x
am fost cu el acum 2 ani si in tot acest timp nu l-am putut uita[era primul meu prieten] si de atunci nu am mai avut deloc alt prieten...
si acu vreo 2-3 luni incepea sa vb din nou, sa rada, sa stea langa mine..etc [imi dadea de inteles ca ma place iar]
si de 1-2 saptamani nu vb cu mine, nu se uita deloc la min, dar daca vb cu un baiat si rad ii spune unui prieten pe mess si el imi zice mie...
acum nu mai inteleg nimic.Se joaca cu mine, ma place sau el nu are cu cine sa fie si crede ca am sa fiu din nou cu el
Ce sa fac? funda sad

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
E destul de ciudatel tipul. Poate nici el nu stie ce vrea. Poate vrea doar sa fiti prieteni, sau e suparat ca tu nu-i dai nici un semn ca ati vrea sa va impacati, si incearca sa-ti atraga atentia si interesul prin indiferenta. Ar trebuii sa-l intrebi, pe el sau pe un prieten de-al vostru comun, de ce se poarta asa, ca sa fi mai sigura.
Bafta! happy

2 răspunsuri:
| CrisTinasss a răspuns:

Buna! happy mie mi se pare cam ciudat baiatul thinking eu cred ca inca te place. adica, de ce l-ar deranja discutiile cu alti baieti daca nu ar mai vrea sa stie de tine thinking il poti intreba pe acest prieten ce i-a zis clar despre tine. si la faza ca nu se mai uita la tine poate fi iar o tactica pentru a vedea cum reactionezi. iti doresc succes! happy