| BlueDark a întrebat:

Am o problema mai delicata, ca sa spun asa...

Cred ca am penisul cam mare.
Sotia a recunoscut ca simte disconfort in timpul sexului, asta dupa ce mi-am dat seama ca e ceva in neregula cu ea.
Lubrifiant folosim o gramada...Preludiu,macar jumatate de ora.
La inceput este bine, dar dupa scurt timp incepe sa simta durere.Si nu lungimea este problema,ci diametrul.
Recunosc, este destul de gros.si vaginul ei este,de asemenea, un pic cam rigid.

Nu stiu ce sa zic.Ce am putea face?

6 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Problema voastra e atat de veche/clasica incat e documentata in Kama Sutra: http://www.ziardecluj.ro/tipuri-de-act-sexual-kama-sutra

Sfaturi... hmmm:
1) cititi Kama Sutra poate au si solutii daca tot au documentat problema;
2) ati incercat sa aiba ea un prim orgasm (sex oral, dildo mai subtire decat penisul tau) si dupa aceea sa o penetrezi tu? Teoretic, un orgasm ar trebui sa o relaxeze/dilate mai mult (ideal mai mult decat preludiul).

| BlueDark explică (pentru flixbuster):

Oare...Cred ca ai dreptate.

| BlueDark explică (pentru flixbuster):

P.S.
Tot ceea ce am inteles din articolul respectiv e legat de zoologie laughing

| flixbuster a răspuns (pentru BlueDark):

Da, asta cam asa e... animalele au intebuintari multiple... grecii le-au folosit in fabule iar indienii in tratate sexuale.

| BlueDark explică (pentru flixbuster):

De aia ii plin de zoofili

| BlueDark explică:

Stiu ca apa calda determina vasodilatatia.Am incerca...Nimic.