| CaMeLya_5874 a întrebat:

Am o problema mare, un baiat cu care am fost impreuna si ne-am despartit din cauza ca traim prea departe unul de celalt, desigur am ramas prieteni dar eu inca il iubesc si inteleg ca nu vom mi fi impreuna decit daca ne vom intilni iar vara, dar prietena mea a facut cunostinta cu el inca de prin septembrie, dar pe internet, vazind ca ei comunica atit de mult si ca nici nu s-au vazut niciodata l-am intrebat daca ii place de ea si mai exact raspunsul lui a fost acesta:cred ca nasa spun nu(si un smail ca se ride big grin). Cinstit acum eu nu stiu ce sa cred si sa stiti ca aceasta prietena traieste la fel de departe de el ca si mine adica noi suntem intr-o clasa si traim foarte aproape... Dati-mi va rog un sfat cesa fac si ce a vrut sa spuna prin cuvintele alea, mai am sanse cu el sau nu? DAU FUNDA, numai ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Merry20 a răspuns:

Sa stii, ca si eu am vorbesc foarte mult cu iubitul unei prietene de-ale mele si ne intelegem foarte bine.O buna perioada de timp eu am fost cea care ii impaca, care le explica ca nu trebuie sa se desparta si si ei au o relatie la distanta. Fiind asa, la distanta, si el si ea au avut momente in care au fost atrasi de alte persoane, dar in continuare sunt impreuna, se iubesc si au o relatie de aproape 3 ani. Nu trebuie sa te temi de distanta, cand exista iubire, distanta nu conteaza, e doar o proba pentru dragostea voastra. Nu-ti fie teama, sanse in continuare cu el, nu te lasa doborata si daca-l iubesti, lupta pentru el! :*

2 răspunsuri:
| CaMeLya_5874 explică:

Puteti va rog sa mi spuneti ce a vrut el sa spuna
prin acest raspuns...cred ca nasa spun nubig grin

| BiannKaa a răspuns:

In dragoste si in razboi totul este permis...