| pitikoott a întrebat:

Hey fetele ajutati-ma si pe mine cu un sfat, vara asta un baiat a venit in vacanta la noi mnaa era foarte dragutss etc in seara in care am facut cunostinta cu el cea mai buna prietena a mea imi dadea sfaturi ca si: nu e prea frumos bla bla bla. apoi el m`a condus acasa in fine nu s`au intamplat prea multe. dimineata am vorbit cu cea mai buna prietena a mea si m`a intrebat daca staw cu el la care eu i-am raspuns ca nu stiu! ea mi-a zis ca dar stiii? si eu am stat cu el aseara! am decis sa inchei orice legatura cu aman2 dupa 2 zile mergeam la o verisoara care tocmai se intorsese din vacanta el era pe un pod m-am oprit si am vb cu el care era cu vara`so. s-a adus vorba si varsu s`a scapat si mi-a zis ca,, el" vorbeste tot timpul de mine am decis impreuna sa mergem impr la varmea pe drum am povestit bla bla bla apoi am venit la mine la bar. am stat la terasa vreo` 1 ora aruncandu`ne priviri si asa mai departe l`am chemat in magazin si ne-am sarutat pentru prima data am simtit ceva extraordinar. am stat toata ziua impreuna ne-am amuzat pe seama a mulor lucruri ciudate intr-un cuvand ne-am simtit super impreuna seara am iesit. la fel a fost cea mai frumoasa seara. dar si cea mai trista pentru ca a fost ultima seara a doua zi trebuia sa plece la mii de km distanta.am fost impreuna 4-5 zile de la plecare stiind ca distanta isi va face loc intre noicrying(( crying(ne-am despartit din cauza mea pentru ca i-am vrut binele crying(( acum el, cred ca ma uraste. am vazut ca pe facebook deja are o alta iubita nu stiu daca o iubeste eu inca il iubesc si mi-am dat seama ca as face aproape orice sa ne impacam CE SA FAQ? sa-i zic ceeea ce ink simt?

3 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Spune-i ca ai renuntat la relatia dintre voi doi pentru ca ii doreai binele, si marturiseste-i ceea ce simti inca pentru el.

| GumitzaDePepene a răspuns:

Pai e posibil, dar distanta e mare...
si eu am avut un prieten de departe, nu prieten, un pic mai mult decat amic, el era in bacau, eu in Ploiesti...el ma placea, dar si eu un pic, insa mi-a povestit ca a mai avut prietene ( eu nu am mai avut niciodata si cred ca nici faza asta nu se pune), si eu am zis sa puna capat pentru ca eu nu stiu cu cate fete poate umbla niciodata, pentru ca e asa departe!
e posibil sa nu mearga!

| Madalina066 a răspuns:

Spune-i adevarul. ceea ce simti si de ce v-ati despartit. Vorbeste cu el serios si sincer.succes!