| ExpertoBack a întrebat:

Am o problema... mi-au aparut cateva [mai multe]bubitze mici pe penis aproape de varf laughing
nu stiu ce sa ma fac cu ele...raspundeti repede.imi va afecta asta viata sexuala?

4 răspunsuri:
| ripperstefan a răspuns:

Ba pulancotozaurus asculta aici prindete de capu p.i si taiel ca sa nu iti mai faci grizi si sa traiasca lumea mai bine ca se spune ca prostia daca e hranit creste.

| Marius_5815 a răspuns:

Du-te la doctor, de preferat la ciomutongue

| Schweppes07 a răspuns:

Nu. Ori e de la prea multa "laba" ori...nu stiu. Tu relaxeaza-te nu ai nimic.

| Glen12345 a răspuns:

Ba eu cred ca iti creste par pe pla laughing))) asa aveam si eu prima oara cand imi crestea parul