| WOLFRAM a întrebat:

Am o problema nu stiu ce sa mai fac cu fata asta. Adica sunt cu ea dar o data am fost filmat de unu si a pus clipul pe youtube si apoi fata m-a parasit ce sa fac? uitati clipul dar va rog f frumos nu radeti eu trec printre momente tragica... urmeaza imagini socante: http://www.youtube.com/watch?v=fumf8LKNMfA

Răspuns Câştigător
| cOry_1726 a răspuns:

May uite parerea mea ar trebui s nu bagi in seama lumea daca rad dspr acest filmulet inseamna ca esti prea important ca admira prea mult.Si cu fata ar trebui s discuti si s ii explici ca nu a fost vina ta iar daca t iubeste te crede, iar daca nu inseamna ca ea nu te-a iubit niciodata si ca ii este rusine cu tinetongue

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Bine.Cand ajungi la zece mii de vizualizari, spune-mi.

| lolly a răspuns:

Ai pus acest videoclip doar pentru wiev? Nu are cine sa se uite la asa ceva si crezi ca gasesti aici.

| ciufulixx a răspuns:

Esti penibillaughingrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Cici_6929 a răspuns:

Ok ai deja 278 de vizualizari nu rau ma anuntzi si pe mine cand aduni 1000 oricum ma intorc peste kiteva zile sa-ti vadsuccesele

| ºPishcotº a răspuns:

Ba esti penallaughing)

| Adriana_5358 a răspuns:

Tare laughing

| lumy5 a răspuns:

Penibil putin spus

| retard a răspuns:

Attention seeker n00b!

| sefata a răspuns:

Sa fi de rashappy

| Secretkkk a răspuns:

Bai da esticel mai concinii, luma are probleme dar tu te **** cu minte, mai bine ai ****o pe mata in cur de cit sa faci haz de alti bikule, vaflistule, gandon folosit!

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Ma ce dracu e asta nepoate rolling on the floor)? vrei sa iti faci vizualizari la video tau? bagamias p__ull___Aaa-n mata :*

| Joky a răspuns:

Chiar trebuia sa pui filmuletul asta? M-ai socat! O sa am cosmaruri noaptea!

| iuliana06 a răspuns:

Adica te'a parasit pentru chestia asta?
Eu nu pot sa inteleg de ce.thinking
Ce treaba are masinuta aia cu relatia voastra?laughing