| UsersBoss a întrebat:

Am o problema, nu stiu cum dar ma masturbez in timpul somnului si ma trezeste da problema e ca nu o pot controla, credeti ca e ceva psihologic sau ce?

Răspuns Câştigător
| Griffon07 a răspuns:

E ceva normal! noua in clasa a 7 profu de biologie ne.a spus ca e ceva normal varstei... si nu o faci tu... posibil visezi ceva excitant si asta e laughing (el ne.a dat si 1 exp, asa mai "normal" :"visezi ca te casatoresti si dimineata te trezesti ca ai "udat" patul")

| UsersBoss explică (pentru Griffon07):

Da dar eu ma trezes atuncia cand se intampla.

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Consulta un medic!

| M1hai a răspuns:

Probabil este un tic, si nu te poti abtine din masturbat

| UsersBoss explică:

Dar cand ma trezeste nu am mana acolo poate strang prea tare picioarele in somn ca se intampla o data la 1-2 saptamani cam asa.

| CatalinD03 a răspuns:

Taie mainile