| GW1521 a întrebat:

Am o saptamana de cand folosesc ROACCUTANE si situatia s-a inrautatit! Este bine sau nu?

2 răspunsuri:
| sunshine939 a răspuns:

Am luat si eu roaccutane 8 luni.incepusem cu 3 pastile pe zi.si ajunsesem una la 4 zile.dar aveam un ten incredibil.merita sa stii.si parul la fel se ingrasa la o saptamana.

| Cosmin1992 a răspuns:

Esti ok stai lin. Si eu iau roaccutane, faza e ca pe cutie scrie ca la inceput iti vor aparea mai mult cosuri pentru vreo cateva zile poate saptamani iar apoi incepi sa te curetihappy In orice caz eu il folosesc de 3 luni si sunt in a 4a si is destul de multumit de el, dar e foarte agresiv iar reactii adverse cu carul.