| anu_7936 a întrebat:

Mi-am luat crema clerasil care este inpotriva cosurilor m-am dat cam o saptamana si nu a avut deloc efect mai rau a inrautatit situatia... dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

Nu toate cremele sunt pentru tenul tau, du-te la un dermatolog mai bine sau fai ca mine citeste tot ce se poate gasi pe net si iti dai seama de felul de ten, de ce creme sa folosesti, reactii adverse etc eu am folosit laseru si am scapat in 15 min de elehappy

3 răspunsuri:
| shtephan a răspuns:

Crema Clerasil e o mare pacaleala. Pentru a cicatriza acneea( cosurile) foloseste o crema de galbenele sau tataneasa si vei vedea rezultatele dorite.winking Bafta.

| SerenaCRK a răspuns:

Din cate am citit, Clerasil nu este tocmai buna. Daca vrei rezultate rapide, ar trebui un consulti un dermatolog si iti va recomanda produse speciale pentru tenul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu consulti un medic specialist. Fa un consult la dermatolog, altfel risti sa devii cea mai urata tipa din tara!