| RAY a întrebat:

Am observat ca la multe fete nu le place sa faca sex oare de ce?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragostea fizică vine de la sine într-o relație de lungă durată, nu acum ai cunoscut, acum faci sex!
Pa, pa.

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Eee mint si ele sa creada lumea k sunt cuminti. ambele sexe au acelasi apetit.

| wolder a răspuns:

Ori mint.
ori nu le place cum faci...
ori n-au chef.
ori n-au incercat.
Dar daca stii cum s-o faci n-o sa refuzewinking

| RAY explică (pentru wolder):

Am vazut pe un sit ca una spunea ca sexul e ceva scarbos

| wolder a răspuns (pentru RAY):

Nu pot zice ca e ceva *adorabil* dar totusi nici scarbos nu-i cuvantul potrivit.
Asa am fost lasati si trebuie sa acceptam asta.
In plus daca nu ai incercat si doar ZICI ca ti se PARE scarbos, atunci e doar o parere. Pana nu incerci nu stii exact cum este!
Dar in general femeilor le PLACE asta.

| RAY explică (pentru wolder):

Eu nu cred ca nu le place, doar ca putine au orgasm probabil de asta, apare alta intrebare de ce barbati dupa ejaculare dorm? de ce nu continua sa faca sex?

| hgfhjgjgh a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca dupa ce s-au satisfacut nu mai au chef.

| wolder a răspuns (pentru RAY):

Sunt putine femei in lume care sa nu fi avut orgasm niciodata, prea putinee...
Depinde sa stii cum sa o faci sa se simta in al 9-lea cer...
Si raspuns pentru a doua intrebare: barbatii consuma multa energie, depun mult efort pentru a face asta si nu neaparat ca trebuie sa doarma,... pot doar sa stea sa se odihneasca, fiindca se simt obositi mai ales ca ejacularea ii extenueazahee hee Pot doar sa faca o micuta pauza, iar apoi sa-si reia activitatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal ca sexul sa fie asociat cu o relatie, cu iubire, cu dragoste. Tu vrei sa le-o tragi ca sport si asta este... pur si simplu gresit.
Si sa stii ca la toate le place, dar nu stii tu cum sa le iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca le place să facă dragoste nu sex happy

Răspuns utilizator avertizat
| DolceKiss a răspuns:

Pai la unele poate le este încă rusine.

| bombonika18 a răspuns:

Tutuor le place sa faca sex, dar depinde si de ceea ce poate sa faca partenerul sau partenera

| Bia379 a răspuns:

E posibil sa spuna asta pentru ca nu sunt pregatite sau le e frica de necunoscut.

| magye a răspuns:

Salut!
Lool cum de nu nu are cum frate a zis la vrajeala ma nu exista femei pe lumea asta care nu fac sex pana si lesbianele fac.
Poate o fi maicuta! la asta nu te-ai gandit

| hgfhjgjgh a răspuns:

Eeee nu le place, asa mint ele. Da in realitate... sunt moarte dupa ********.

| costy989 a răspuns:

Pai aia care le lulalaa poate au penisu prea mare tongue