| DaTRoll a întrebat:

Am penisul curbat in jos de pe la mijloc. Am incercat de cateva ori sa dezvirginez o fata si cum este curbat in jos mereu imi iese sau uneori se înmoaie si nu reușesc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Schimba si incearca mai multe pozitii sexuale fiindca doar asa vei reusi sa o determina pe cea care iti ofera cea mai usoara si profunda penetrare a vaginului. Din pacate forma penisului NU poate fi modificata astfel ca tu esti cel care trebuie sa iti adaptezi si/sau sa gasesti cea mai optima pozitie de sex. Succes!