| anonim_4396 a întrebat:

Am penisul curbat in jos, eu stiu ca normal trebuie sa fie drept. Din cauza ca e curbat, am incercat de 3 ori sa dezvirginez o fata si nu am reusit, sa merg la doctor?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nimic nu e „normal" în privința formei, dimensiunilor și culorilor organelor umane...
De unde rezultă că și „al tău" e... normal! rolling on the floor
Dacă tu nu te pricepi să dezvirginezi o fată, nu da vina e bietul organ! dar nu e o idee rea să chemi un doctor, probabil el se va descurca mai bine!