| alexulu a întrebat:

Am pus o intrebare mai demult dar daca se poate va rog sa-mi mai dati niste raspunsuri ca vrea opinia a cat mai multi dintre voi.

http://www.tpu.ro/......te-un-tip/

2 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Nu ramane acum cu gandul la o singura fata care te-a refuzat.Sa fii sigur ca vor fi multe care te vor mai refuza, dar mergi mai departe ca viata nu se opreste aiciwinking.

Si nu mai fii timid, fi ambitios, tupeist, ca in ziua de azi timiditatea nu mai e de folos. Fa`te remarcat, fii indraznet, ai incredere in tine si in ceea ce faci.Atunci cand i`ai zis fetei aceleia ca`ti place de ea probabil n`ai avut destula incredere in tine ca poti s`o zici si din cauza timiditatii te`ai pierdut si ai pierdut`o si pe ea.

Deci nu mai fii timid! Si sper ca te-am ajutat.
Rar se mai intalnesc baieti ca tine!
(id`ul tot nu mi l`ai dat, dar daca nu vrei. tongue)

| alexulu explică:

No problem stai linistita si ai mare dreptate