| Bastanul2018 a întrebat:

Am pus o intrebare mai devreme despre "buzele " unei pasarici, ce se vede prin pantaloni... iar acum vreau sa va intreb din ce cauza pasarica se face grasa( asa zisele "buze")? Multumesc! Fara comentarii rautacioase. Nu stiu si vreau sa aflu de ce.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza grasimii!
cand un om se ingrasa, se depune grasime peste tot: burta, coapse, solduri, maini, pe muntele lui venus (pelvis) si chiar la pasarica.
Cam acelasi lucru se intampla si la baietii grasi, se depune grasime peste tot, si pe burta si pe pubis, unde penisul se afunda in grasime, ramana afara doar foarte jumatate din el.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca să te poată săruta mai bine.

| Bastanul2018 explică (pentru Violleta2022):

Mersiii!♥️

| DanyDav a răspuns:

Nu-i musai sa fie grasa, am vazut si fete slabute care au labia majora proeminenta!