| mardeamor a întrebat:

Am pus o poza cu varul meu pe hi5 si vreau sa scriu ceva la adauga o descriere despre varul meu ca il iubesc mult si ceva de genu. aveti idei? mersi mult

2 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Te iubesc si iti multumesc pentru ca'mi esti alaturi? thinking
il voi iubi mereu pentru ca m'a ajutat in unele clipe in care prietenii nu au facut'o [varu meeu!]
laughing nu stiu ce sa zic, e ideea ta, eu ti'am zis aicia ce as pune eu, cu toate ca sincer, nu as pune poza cu varul meu pe hi5ul meu. dar fiecare cu gusturile lui. laughing succes pupici

| dnxbv a răspuns:

Sub poza varului tau scrie asa: "la gradina zoologica"