| ramona09 a întrebat:

Vreau sa-i scriu iubitului meu, pe o poza cu noi, o dedicatie frumoasa, dar nu prea siropoasa. Vreau sa para naturala, fara inflorituri si chestii de >genu:" Ceva idei? Va roglove struck

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa scrii chiar niste amintiri cu voi 2, astfel isi va da seama ca e ceva original si nu luat de pe net.De exemplu:
Mai stii cind treceam pe. etc etc.

Bafta!

| fleurs a răspuns:

Motto:
"Daca unul din doi avea sa planga, da Doamne sa planga si celalalt sa fim impreuna"
Erich Segal

"Poate pentru ca n-e plac florile, avem ochi frumosi,
Poate pentru ca iubim, santem oameni"

"Cand peste ani si ani de zile, de mine iti vei aminti
Vei zice 'ncet -am fost prieteni-
Si desigur vei zambi"

si multe altele, dar nu am loc aici...
o seara placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau ca sa-i scriu iubitului meu o scrisoare de dragoste dar as vrea si o poza, cam ce scrie in acea scrisoare