| Barajag a întrebat:

Am ramas singura, ursul a parasit barlogulsadCaut tanar sexi atins de sageata lui Cupidon, cine vrea sa se combine cu mine acum in prag de Sf.Valentin?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| ono a răspuns:

Dupa toate raspunsurile pe care ti le-au dat restul animalelor din padure, ma ofer eu sa ma combin cu tine ca sunt din aceeasi specie si e bine ca sa iasa rasa pura. Eu chiar sunt interesat de combinatia cu tine mai ales ca am facut Sf. Valentin singur in barlogul meu. Astept mai multe de la tine.

26 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nici n-a iesit bine din casa si ai bagat anuntu'? laughing S-o fi dus si el sa vaneze ceva si se intoarce.

lolita
| lolita a răspuns:

Cum naibi faceti de puneti amandoi aceleasi intrebari? tu si nebundupa tine?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cauta alt ursuletbig grinbig grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se intoarce el stai linistita, nu lasa el Ursulica si Ursuletul.

| JeSa a răspuns:

WoW, mă ofer cu "darultonguevibrator day's"big grin, te las în compania sa!winkingrolling on the floor)batting eyelashes

| BRG a răspuns:

Ursulika sărut mîna să-ți trăiască băiatul, mai bine singurică decît cu o persoană ne potrivită lîngă tine, nu crezi?

| Barajag explică:

@kratos:habar nu am ce-i ala netlog sau neogen, eu vreau unul care nu e la matrimonialehee heeDaca are blana nu ma suparlaughing
@bro:nu mai vine saracul ca i-am jupuit blana de pe ellaughing

| Hombre a răspuns:

Mai la dreak. A venit primavara de parasi ursu' barlogul.

| cretzufinish a răspuns:

Eu cred ca e nebundupatinehee hee

kratos
| kratos a răspuns:

TPU a ajuns matrimoniale colega?
De ce te-ai despartit?
Incearca pe neogen sau netlog happywinking.
Succes!

| anna01 a răspuns:

"nebundupatine intreaba:
Am ramas singur de sf. Valentin, veveritza mea a parasit copacul meu, caut tanara sexi atinsa de sageata lui cupidon, se ofera cineva?"-coincidenta?

| Fifylici a răspuns:

Hey cum se face ca intrebarea ta e la fel ca cea a utilizatorului@nebundupatine? e o chestie de telapatie sau v-ati vb inainte?

Răspuns utilizator avertizat
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu ma ofer! Sincer. Dar mai intai trebuie sa stii cateva chestii despre mine. Nu cred in iubire deci sunt imun la sagetile lui Cupidon. Deci nu o sa am prea multe sentimente. Nu-mi place sa fiu atins, ma irita pe creier, deci sa nu pui mana pe mine. E valabil pentru toata lumea si in viata reala, nu fac discriminari. Deci nu te tin de mana. In schimb o sa ai parte de literatura horror, folosofica si sf. Poate chiar de paste cu crema de masline daca ma simt bine. Ceai bei? Eu alcool nu beau din principiu.

| Aurel812 a răspuns:

Eu unul nu cred ca te-a parasit. Cat ar fi el de'naparlit' si 'infometat' dupa iarna asta, nu cred ca ar parasi puiul pe care il ti in brate.Va pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ehe Ursulika, lasa ca vine el ursu inapoihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@kratos ce sa cauti acolo? nu ai citit articolul acela timid in care se spune ca "TPU, o amenintare pentru netlog, neogen"hee hee?
M-as baga eu dar am nevoie de alta specie, veveritza cautbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, pai esti periculoasa mai fata, ti-ai facut cojoc din bietul urs, cum dreak sa nu fuga mincind pamintul? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batran ursul, nu? Adevarul e ca nu-ti sta bine gerontofila, mai bine ca te reorientezi! Tanarul striga si el, cu postarea sinonima, sari repede, in fond, ce mai conteaza dimensiunile - veverita/ursulika - daca isi face Cupidon datoria!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu esti fata din poza nu cred ca este cazul sa intrebi asa ceva pe net; tanarul sexi atins de sageata lui Cupidon va veni singur la tine si te va gasi cu siguranta, bine, nu garantez ca pana in prag Sf.Valentin.P.S Mersi pentru sfatul de data trecuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adi_abel2001 id meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mai venit ursul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0768960898 e nr meu sunt interesat de tine si as vrea sa iau leg. mai strans cu tine astept sa ma suni sau mesaj pup

| boobooteddy a răspuns:

laughing) tare. open mindd

| boobooteddy a răspuns:

Hmmm...astept o adresa de mail happy