| ilieduru a întrebat:

Cine vrea sa se combine cu mine? Sunt solo si caut >gagici.:

Răspuns Câştigător
| ღvampireღ a răspuns:

Eu

16 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E bunica libera. Face si videochat.Vezi ca ii o bunaciune maxima. Vrei idul ei?big grin
N-amsad

| SentimentalConsil a răspuns:

Esti solo? uite aici o adresa de gagici
http://www.afterhours.ro/club_Purple_Club.html

| Satanique a răspuns:

Esti solo si nu o sa gasesti k esti prost
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocalar.ce sa ii ceri?

| YONYELLA2012 a răspuns:

Cam toata lumea te-a luat in ras pe aici... in primul rand nu se spune gagica ci fata suna mult mai frumos si in al doilea rand nu cred ca TPU e locul unde poti sa iti gasesti O GAGICA ca sa vorbesc pe limba ta. dar totusi am o curiozitate cati ani ai? intrebarea asta demonstreaza ca esti foarte nerabdator. Daca vrei sa ai pe cineva cauta langa tine sunt sigura ca exista fete. De ce cauti intr-un loc unde poti fi luat peste picior nu te inteleg. Puteai sa intrebi cine vrea sa iti fie amic sau amica mai intai. Inainte de a fi iubitul cuiva trebuie sa fi fost amici mai intai. vai...

| ilieduru explică (pentru YONYELLA2012):

Am 10938 ani. happy

| ilieduru explică (pentru YONYELLA2012):

Am 109283 ani. :]

| YONYELLA2012 a răspuns:

Daca esti ilie duru nu vei avea incurand pe nimeni... asa ca fa o schimbare...

| samsung2550 a răspuns:

E bunica disponibila.are 60 de ani e o bunaciune, are un****si niste****happydaca vrei iti dau fk ei (babuta cu noroc la toti cocalari laughing) ) si id : babutaedisponibila@darnupentruilie.com laughing)

| andre99 a răspuns:

D unde esti?tongue

| GEKOOO a răspuns:

O persoana la fel de inteligenta ca tinewinking

| Alwx a răspuns:

Buna asta.laughing)))

| Encea_Ion_1968 a răspuns:

Cine vrea sa se combine cu mine