| Sw33ty_9502 a întrebat:

Am rugat-o pe o prietena de-a mea sa-mi faca cunostinta cu baiatul de care imi place si maine la scoala vreau sa mai vorbesc cu el.Imi puteti da subiecte de discutie? Sa nu fie "siropoase"

Răspuns Câştigător
| LucaTeofil a răspuns:

Prima data intreaba-l maruntenii exp:ce iti place sa faci,ai vreun hobby, etc, apoi daca glumesti va fi mai bine.Baietilor le plac glumele. Apoi intreaba-l de gasca lui. Apoi il intrebi daca vrea sa mearga odata cu tine la suc.Cam asta a fost.(crede-ma stiu pentru ca is baiat)

2 răspunsuri:
| Sw33ty_9502 explică:

Sincer imi pare rau dar nu pot da funda sad nu stiu de ce nu merge

| Sw33ty_9502 explică:

Gata,acum pot