| eusitu_3639 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. ce melodie pot sa ii dedic prietenei mele?

10 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde ce fel de fata este, mai sensibila, mai romantica, mai cultivata, mai rebela, mai zvapaiata. Vasile Seicaru-Iubita mea sa ne-aruncam in valuri; Ravel-Bolero; Madalina Manole; Iubita mea in seara asta-nu stiu cine-o canta.

| LCD a răspuns:

Depinde de ce fel de relatie aveti

Enrique Iglesias - hero
(daca o iubesti mult si versurile alea sunt pentru ea)

Dj project & Giulia - Nu
(daca tu ti foarte mult la ea iar ea nu e la fel...sa se simta, daca se simte)

etc sunt f multe

| raisssa a răspuns:

Guess who ft spike - tu:))glumesc http://www.youtube.com/watch?v=vQHtYnnEPUA

| Ella123 a răspuns:

Marcel Pavel si Lavinia-Suflet langa suflet... mi se pare o melodia superba pentru un cuplu
http://www.youtube.com/watch?v=sd5qSn1spGg

| RainDrop a răspuns:

The league-my L. O. V. E.

Răspuns utilizator avertizat
| irinuk11 a răspuns:

Florin Chilian-Zece

Cheryl Cole - 3 Words

Cheryl Cole - Fight For This Lovewinking

| eusitu_3639 explică:

Ms pentru sugestii. daca mai aveti idei le astept cu placerebig grinbig grin

| eusitu_3639 explică:

Multumesc pentru sugestii si pentru raspunsul rapidbig grinbig grinhappy mai astept raspunsuribig grin