| Mjdolhfi a întrebat:

Buna am nevoie urgent de o melodie care as putea sa o dedic prietenei mele cele mai bune!

6 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie pentru o prietena e Adda-Prietenie adevaratalove strucklove strucklove struck

| Malvina24 a răspuns:

Deja s-a spus melodia pe care vroiam si eu s-o spun! deci urmeaza sfaturile:melodia andrei e cea mai buna!

| asdgfhresry a răspuns:

De fapt e Adda - prietenie adevarata. Cam asta voiam si eu sa iti spun. E cea mai sugestiva, si mai potrivita.

| allleeeee a răspuns:

Andra -Prietenie Adevarata :X http://www.trilulilu.ro/Addellynna/a61f9d1ae970e5

| vintageheart a răspuns:

Hannah Montana-True friend e ff frumoasa

Taylor Swift-Love Story sau You belong with me e de dragoste dar e draguta

xoxo