| djdjdj a întrebat:

Am si eu 2 intrebari : sunt baiat, cu ce m-as putea (rade) in zona genitala (adica si pe **** rolling on the floor ] ma gandeam cu bigul dar nu e periculos? Adica sa nu sangerezi si a 2 intrebare am testiculul stang mai lasat decat cel drept. Tin sa precizez ca se si simte ceva la mana cand atingi adica nu se simte doar bila... uneori sunt si la acelasi nivel si se simte normal la atingere si sunt putin cam ingrijorat, la doctor imi este rusine sa merg. Sper ca m-am facut inteles

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa folosesti masina te tuns electrica pentru a-ti aranja pilozitatea peniana, iar in privinta testiculului care este mai lasat si mai aparte este indicat sa te prezinti la un cabinet urologic, in cazul in care te gandesti si doresti sa ai sigur si garantat... urmasi. Multa sanatate!

| Drimmero a răspuns:

Masina de tuns e cea mai sigura, nu m-am iritat niciodata folosind cu grija masina de tuns.

Cat despre acel testicul, e absolut normal, daca erau la acelasi nivel, nu puteai sta jos, e o chestie inteligenta a corpului de a permite o buna desfasurare fizica/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu te-ai mai epilat cu bigul, nici nu încerca ca o sa faci o prostie. Eu folosesc mașina de tuns, iau grătarul acela din plastic jos, și cu partea aceea de metal. Iar cu testiculele nu ai nicio problema, dacă te uiti la filme porno poți vedea ca aproape niciunul nu le are fix egale.

| Bozgi200 a răspuns:

Nu știu...eu folosesc bigul și nu am nici o problemă, asta depinde și de precizia cu care tai și direcția laughing