| Marius429f a întrebat:

Buna ziua de cateva zile adica saptamani deja, mi-au aparut niste pete rosii pe testiculele, unele mai mari unele mai mici si nu am bagat de seama dar acum o saptamana a i ceput sa ma doara testiculul stang si cand ma uit testiculul stang este putin mai jos ca testiculul drept, pot sa mentionez si la atingere ma doare testiculul stang dar eu cred ca durerea este din cauza chilotilor sau ceva, aproape de data cand merg undeva cu chilotii pe mine incepe sa ma doara dar gen eu nu port chilotii stramtii si imi e putin rusine sa zic dar poate testiculul pica printre chilotii si de aceea ma doare nu sunt sigur. si punctele rosii ma mananca
DAU FUNDA! si nu ziceti "du-te la doctor" am facut deja programare dar trebuie da astept 1 sapt si de aia vreau sa stiu poate are cineva la fel sau a avut si daca da ce este

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Asteapta pana cand mergi la medic si primesti un diagnostic.Sa afli diferite pareri care nu au nicio treaba cu situatia ta nu te va ajuta deloc.Valabil si pentru cititul pe google, despre ce poate fi.Doar vei ajunge mai stresat.

| katin a răspuns:

Ai mai pus intrebarea.
Nu chilotii sunt de vina. Ci infectia contactata.
Nu mai sta pe TPU ca nu te vindeci asa. MERGI URGENT LA MEDIC!