| kesu0 a întrebat:

Am si eu nevoie de o idee de cadou pentru aniversarea de un an cu prietena mea! As vrea ceva simplu sa am si eu si ea, ceva de genu da nu stiu ce!

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vibrator

| Jessica007 a răspuns:

Tu stii ce ar fi frumos? 2 lantisoare:unul avand numele tau si celalalt numele ei, si faceti schimb.Tu il iei pe cel cu numele fetei si ea pe cel cu numele tau.

| adrianaacb a răspuns:

Asa ceva http://www.fungift.ro/......tines-day/ poate fi asa in genul asta si lantisor si bratara.

| Constantin_Alex_2001 a răspuns:

O spetie de porc

| Anysyay a răspuns:

Ce ai zice de:
-un animalut,
-sau să ii scrii o poezie