| evelinna01 a întrebat:

Vreo idee ce cadou sa-i iau prietenului meu pentru aniversarea noastra? Nu mai stiu ce sa-i cumpar...

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai atunci ceas sa fiewinking

29 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei ceva simbolic. Tu stii ce. Un obiect despre care vorbiti mai mult. Sau de exemplu cand v-ati intalnit prima data in ce circumstante, sa faca referire la asta. Sau daca nu vrei ceva special... Ia-i un ceas de valoare ))

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Mda un ceas ar fi o idee thinking Mersi, ma mai gandesc in caz ca mi-o veni o idee pena atunci.

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Tu n-ai somn? laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Sau dupa tine, de ce ar avea el nevoie acum?

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Nup. E sambata happy

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Pai nu ii lipseste de nimic laughing) i-am luat tricouri, parfumuri, set cu gel de dus, deodorant, lantisor de argint, nu mai stiu ce sa-i cumpar, am ramas rau in pana de idei, dar ceas chiar nu are si e o sugestie buna.

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

Cred ca da.

| DoarBogdan a răspuns (pentru DoarBogdan):

Mersi de funda happy

| evelinna01 explică (pentru DoarBogdan):

N-ai pentru ce happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru evelinna01):

Pai atunci ceas sa fiewinking

| R0R0 a răspuns:

Un ceas e cel mai ok.

| evelinna01 explică (pentru R0R0):

Da, la asta m-am gandit si euthinking

| R0R0 a răspuns (pentru evelinna01):

Sper să ii placa.
Aniversare frumoasa va doresc!

| evelinna01 explică (pentru R0R0):

Multumim frumos big grin

| Florentina9210 a răspuns:

Un ceas, un parfum.

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca nu e mort dupa cadouri, cumparai un tricou sau un parfum si gata.

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

I-am tot luat.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Niste prezervative atunci. Niciodata nu sunt prea multe.

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

Nea... laughing)) Nu-si au farmecul laughing)

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Iti arde de bebelusi a?

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

Inca nu, dar tocmai asta e ideea, ca folosim si tot cumparand, ba eu, ba el. sa-i fac cadou asa ceva e egal cu 0, parerea mea.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Sunt pe diferite culori, gusturi, forme. Improvizeaza. Stii cadoul pentru la anul laughing

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

laughing) aaa nu, mersi, cu gust sau fara, nu e tocmai pe placul meu laughing) lasa, ii iau un ceas.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

App. De cand sunteti impreuna? Vad ca tot l-ai tampit cu cadouri.

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

4 ani in curand happy eh cadouri in general, si de ziua lui, si de sarbatori gen Craciun, zi de nume.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Saracul cate trebuie sa indure laughing.

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

O da. Nici nu-i placelaughing) Eram in pana de idei cu darul pentru ca voi de exemplu, unei fete, aveti mult mai multe oportunitati. Zic eu. O trusa de machiaj, o bratara, un lantisor, o geanta, o bluza, FLORI, care sunt mereu bine venite, nu cred ca o fata se plictiseste sa primeasca flori laughing) si multe altele, dar voua? Ca voi de exemplu purtati aceeasi bratara si lant la gat mereu, o fata le mai schimba, sau poarta mai multe bratari pe o mana. Eu una nu prea vad multe variante, cu privire la cadoui pentru voi worried

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Zi mersi ca este normal. Eu m-am saturat de limitati din jurul meu care au ceva de comentat pentru ca nu imi plac cadourile laughing.

Sa o crezi tu rolling on the floor. Nu trimite niciodata un baiat sa cumpere o trusa de machiaj. Am fost in iad acum 2 luni si dupa 2 ore tot nu am stiu ce sa ii cumpar. Pana la urma m-am limitat la brata si flori. Numai fac prostia in viata mea sa incerc sa cumpar farduri pentru o fata. Se uitau fetele alea cu o pofta la mine, cred ca gandeau doar ° l-am prins pe prost la mijloc, ii bagam pe gat doar ce e mai scump ° laughing. In rest ai dreptate. Numarul variaza mult mai mult cand vine vorba de cadouri la voi.

| evelinna01 explică (pentru UnBroken2016):

Pai uite un sfat, uita-te data viitoare, daca e machiata, ce culori are la ochi (sau chiar si la ruj, cu ce culoare se da) si cauta culorile alea la o trusa, nu trebuie sa fie scumpa... ia si tu una mai acceptabila la pret happy La haine mai bine nu te bagi, daca nu stii ce marime poarta.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru evelinna01):

Mersi de sfat. La haine nu ma bag, se simte mult prea bine cand sta cateva ore ca sa le probeze ea. Nu ma lasa inima sa ii iau mica bucurie laughing.