| ionelafrumusik89 a întrebat:

Am si eu nevoie de vooi! am 16 ani si nu am mai facut sex pana acum as vrea sa aflu ce inseamna sexul oral si cum se face
va rog ajutati-ma happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ma mir cum de nu stii, in fine, e ceva gen mananci inghetata laughing doar ca nu musti laughing

15 răspunsuri:
| vyolycy a răspuns:

Sexul oral este o activitate sexuala care implica contactul dintre gura si organele sexuale. Stimularea organelor genitale cu ajutorul gurii. Este practicat atat in cuplurile heterosexuale cat si in cuplurile homosexuale. In cazul stimularii penisului actul sexual oral se numeste felatie.

SPER CA TE-AM AJUTAT

| HelpBoy a răspuns:

Bagi penisul in gura si te dai la treaba.

| andrei a răspuns:

Daca as fi baiat si fata iubita ar vrea sa-mi faca asa ceva as refuza...cum poate cienva care te iubeste si iubesti sa faca asa ceva scarbos?
iachs

| AdY a răspuns:

Hei fato ai auzit de porno sites( esti mare si ai voie sa vizionezi asa ceva. Intra pe situl porno. acolo scrie in engleza orla sex si vei vedea tot de ce ai nevoie

Răspuns utilizator avertizat
| RainBow_2697 a răspuns:

Draga mea. ce sex iti trebuie tie. tu ai 16 anilaughing de ce minti?
la 16 ani e anormal sa nu stii nimic despre sex. vrei sa te dai si tu mare dar nu esti.
la 11 ani, la tine toate intrebarile sunt despre sexlaughing revino`ti fata.

Răspuns utilizator avertizat
| oana_8373 a răspuns:

Adic cu gurastraight faceintroduci penisul lui in gura da si incerci sa il stimulezi.ai grija! poti contacta destule boli pe cale orala.numai bine, si nu uita:protejativawinking

| sexpert2007 a răspuns:

Mai bine vb pe privat despre asta, astept mesaj

| AlexutzZza a răspuns:

Termenul de „oral" se refera la cavitatea orala sau la gura, adica locul unde incepe tubul digestiv. Termenul de „anal" se refera la orificiul anal sau anus, adica cel care inchide portiunea terminala a intestinului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi penisul in gura si te dai la treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral insemna ca fata ii suge penisul baitului iar baitul ii da limbi fetei.lamurita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita!>big grin

| ionelafrumusik89 explică:

La intrebarea asta a fost prietena mea vrea si ea sa afle si mie mi-e cam jene s-ai explilcbig grin