| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor.

As vrea sa aflu raspunsul la urmatoarea intrebare: am o relatie lunga, de ani de zilewinking
de ce cat timp am facut sex oral nu am simtit ceea ce simt acum pentru el, dupa sexul vaginal? de ce iubirea si relatia noastra e altfel acum, desi a existat si pana acum fel si fel de "intimitati" intre noi.

11 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Sexul vaginal nu poate fi inlocuit de nici un altfel de sex.

| untu a răspuns:

Voi sunteti casatoriti?

| anonim_4396 explică (pentru untu):

Nu. De ce, trebuie? Suntem pacatosi? smug

| untu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce scarbos! Sexul nu e facut pentru placere, ci pentru conceperea unui copil!

| Mieeez666 a răspuns (pentru untu):

Si atunci prezervativele pentru ce sunt facute?

| untu a răspuns (pentru Mieeez666):

Nu cred ca prezervativele ofera placere, e cum ai purta manusi de plastic!

| kandaraki a răspuns:

Nu sunteti compatibili sexual, se mai intampla astfel de cazuri la cupluri

| SERIALS a răspuns:

Si cum ti s-a parut sa te joci cu el?

| anonim_4396 explică (pentru SERIALS):

Superb.

| Betty12345678 a răspuns:

In sinea ta simti ca s-ar putea ca el sa nu fie alesul din punct de vedere sexual, asta nu inseamna ca nu il iubesti, ci doar ca ai dubii.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Mai mulți hormoni implicați şi ai început să te maturizezi