| User7172737 a întrebat:

Am și eu niște întrebări:
Am 14 ani, penisul de 19cm și mi se pare cam mare pentru vârsta asta. Problema e ca sunt cu iubita mea în clasă, mai exact în aceeași bancă și va dați seama că mă mai atinge și ma agită. Ideea este ca penisul meu se scoala de prea multe ori și mi se pare foarte jenant mai ales ca vad și alții și nu știu ce sa fac
NU ESTE NICIUN FEL DE GLUMĂ, TOT CE ZIC AICI ESTE REAL. Oare ar trebui sa îmi încep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| MistarGoGu a răspuns:

Pai la asemenea PITON in nădragi chiar e păcat sa stea ne utilizat! Vezi doar sa NU iti faci parintii. bunici prea tineri! Fa si tu ceva " joculete " erotice mai întâi cu prietena ta sa se mai relaxeze. Un masaj cu ceva ulei parfumat pe craci si pe bucutze niste jocuri de rol... tu politistu ea infractoarea niste cureluse la poponetzul gol daca ii place BDSM vedeti voi...

| User7172737 explică (pentru MistarGoGu):

Te pup, ti-o dau ție ca ești cam inspirat!

| MistarGoGu a răspuns (pentru User7172737):

Prietena? Nu daca este MINORA! NU AM chef de mers la puscărie!

26 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi că nu se măsoară începând cu gaura fundului.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Il inveti din propriile greseli?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Ce am discutat despre reply fara sens și haz?

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Are haz, tu n-ai haz. sti ce se spune despre oamenii fara simtul umorului?

| suntserios a răspuns (pentru Lupică27):

Asculta la mine, nu are haz ce scrii tu pe aici.

| Lupică27 a răspuns (pentru suntserios):

Iti cumpar o shaorma sa te inveselesc?

| User7172737 explică (pentru suntserios):

Mi-ai zis-o de mi-ai.

| sweetys a răspuns:

Hopaaa, a mai aparut un descendent al lui Terente

| Simpatic a răspuns:

Cred ca nici actorii cei mai dotati negrii aia din filme porno nu aveau 19 cm la 14 ani, dar in fine
poate esti un caz mai special happy
ai masurat corect?

| User7172737 explică (pentru Simpatic):

Nu e nicio glumă, vorbesc serios!

| Lupică27 a răspuns (pentru User7172737):

Eu te cred!

| Simpatic a răspuns (pentru User7172737):

Ok man

| Lupică27 a răspuns:

Hai ca nu e asa rau, eu il am de 70 de cm si il incolacesc in jurul braului, sti ce deranjant e? vai de capu meu...

| User7172737 explică (pentru Lupică27):

Ești bun și tu.

| Lupică27 a răspuns (pentru User7172737):

Al dreacu de bun.

| Robert2526 a răspuns:

De fapt este prea mic penisul tau, eu atat il aveam la 7 ani, cred ca e ceva in neregula cu tine, ar trebui sa mergi la medic

| 120bulevard a răspuns:

Asa e user7172737, o data am auzit ca ai salvat Africa de la foame si ai dat noroc cu Obama, mare om mare caracter respect

| User7172737 explică (pentru 120bulevard):

Da ma tu ești, ti-l dau sa îl masori?

| Cinevacnv a răspuns:

Boss peste 2luni fac 16 ani si eu il am de 15, 2cm.Cum il ai atata? E al treilea picior pentru tine.

| Cristian_Cristi__ZCfC a răspuns:

Cum ești pe insta?