| Sega_9716 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce inseamna Funda mai puneti voi la urma

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu. Cam atat. Succes!

P. S. Bine ai venit printre noi!

3 răspunsuri:
| тecнιннιlα a răspuns:

Cand raspunde cineva la intrebarea ta iti apare cui sa dai funda cu`i consideri u ca vrei happy. Cum a spus si cel/cea de mai sus te roaga sa-i dai funda laughing

| DEBrown a răspuns:

Niste milogi astia care zic. Site-ul acesta este conceput pentru a oferi ajutor la cei ce il cer. Ce-i cu toate milogeala asta, fundita, funda, fundoi? M-ati exasperat, zau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica cersesc fundita.Premiul pe care poti sa-l dai unui raspuns care e pe placul tau