| Floricikpurpurie a întrebat:

Puneti-mi o intrebare!
Cea mai buna primeste funda!

30 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Tot din seria intrebari ciudate puse la nimerieala tongue
La ce te gandesti cand faci dus sau lenevesti in cada? big grin tongue

| Floricikpurpurie explică (pentru Castorul):

La ce poate fi/ce pot deveni in viitor sau la lucurile pe care le-am gresit sau...la momentele pline de bucurie happy

| SuneteDeChitara a răspuns:

Doua camile zburau prin desert. Una rosie si una la stanga. Cate kg are asfaltul daca ariciul avea 24 de ani?

| Floricikpurpurie explică (pentru SuneteDeChitara):

1.Camilele nu zboara si nu sunt rosii! laughing
2.Wou ce intrebarelaughing

| Dariusuu a răspuns:

De ce am impresia că vrei să-mi dai fundă?

| Floricikpurpurie explică (pentru Dariusuu):

Nu stiu ai si tu impresia asta tongue

| Dariusuu a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Probabil happy.

| Carmen100 a răspuns:

1.De ce esti la fel de inteligent/a precum lumina soarelui apus combinata cu cea a pestelui inecat?
2.De ce vaca face muuuu cand poate sa faca grooh
3. Daca o testoasa alearga cu viteza becului stins cand mamaie inoata in marea secata, eu de ce vad stele in forma de triunghi?
4.Ce zici? Iti place cum arat? Sunt frumoasa? http://www.google.ro/......tp?/search
Cam atat.;)

| Floricikpurpurie explică (pentru Carmen100):

1.Nu stiu la asta laughing
2.Ca asa trebuie sa faca ea laughing
3.Ca ai vedenii cred laughing
4.Nu stiu cum arati :d
laughing)

| TashaUhm a răspuns:

Pai. Eu le aleg pe cele mai tampite posibilee`!
Deci.:
1.De ce e soare afara?
2.Esti blond/a?
3.De ce esti asa de trist?
4.Te holbezi la intrebarile mele?
5.De ce ne ceri noua intrebari?
6. Nu mai am idei`!laughing)

| Floricikpurpurie explică (pentru TashaUhm):

1.Pentru a ne incalzi sau pentru a face plaja laughing
2.Nu.
3.Dragostea asta laughing
4.Da laughing
5.Ca nu am ce sa fac si vreau sa stiu cum gandesc si alte persoane nu numai eu.
6.Nici eu nu mai am alte raspunsuri laughing

| TashaUhm a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Deci. totul bine si frumos. eu pot continua cu intrebari de genuu(ca sa mai ai si tu raspunsuri). dar nu cred ca e bine sa ocup spatiu`!devil

Răspuns utilizator avertizat
| LittleLady a răspuns:

Buna.Sunt fata.CRezi ca ar trebui sa mai astept pentru a-mi face un prieten? Am 14 ani.Am mai avut relatii dar toate au esuat.M-am saturat de atata falsitate.Cand in sfarsit gasisem pe cineva perfect pentru mine mi-am dat seama ca e prea mic.Asta era o piedica pentru mine deci m-am hotarat sa-l refuz.
Ce zici se merita sa mai incerc? Sau as putea sa las destinul sa-si faca treaba si eu sa contribui doar cu prezenta?

| Floricikpurpurie explică (pentru LittleLady):

Sincer hai sa iti zic ceva...eu pana a 14 ani am avut relatii care pana la urma au esuat..a.cum sunt singura sad
Dar in tecut, a fost o persoana la care am tinut cu adevarat, nu a mers, am incercat sa trec peste, nu am reusit de cat 50% sa zic asa...
Eu iti zic daca e sa iti faci o noua relatie sa te gandesti inainte mult mai bine si daca baiatul de langa tine chia merita sa ii spui "Da".
Pupici!

| JohnCena02 a răspuns:

Mama ta e libera? Ce nr de tel. are?

| Floricikpurpurie explică (pentru JohnCena02):

rolling on the floor nu nue libera e cu tata laughing))

| FaraSareDoi a răspuns:

Dacă ai fi un rinocer îmbrăcat în rochie, ce culoare din alfabetul chinezesc ai prefera să mănânci?

| Floricikpurpurie explică (pentru FaraSareDoi):

Wow ce intrebare laughing
Culoare din alfabetul chinezesc?
Adica cum?

| FaraSareDoi a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Pe mine mă întrebi? Eu de unde să ştiu? laughing
Întrebare mai întrebătoare ca asta nici că mai găseşti. :p

| Floricikpurpurie explică (pentru FaraSareDoi):

laughing Tare asta chiar ca nu mai gasesti laughing

| cllaudDia a răspuns:

Daca ar fi sfarsitul lumii si ar trebui sa strangi in brate pe cineva, pe cine ai alege? Persoana pe care o iubesti(dar nu te iubeste) sau persoana care te iubeste, dar tu nu o iubesti?

| Floricikpurpurie explică (pentru cllaudDia):

Pe amandoua nu vreau sa supar pe niciunul plus ca am 2 maini laughing

| droid96 a răspuns:

Imi dai mie sarutul ala?
( Uita-te la avatarul tau big grin)

| Floricikpurpurie explică (pentru droid96):

Sarutul meu?
Ti-l dau cum sa nu tongue

| antonio30 a răspuns:

Daca ar fi sa ai 5 ani ai alege alb sau roșu între o pereche de pantaloni cu Dungi sau fara germani sau italieni? laughing