| yuly3000 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce se intampla daca ii dau viagra unei fete?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa aiba palpitatii. Nu o sa-i creasca libidoul, fiindca Viagra doar dilata vasele de sange, avand efect crescut pe vasele venoase peniene. La femei acest efect lipseste, neexistand vase peniene.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei să o omori?
Pa, pa.

| User a răspuns:

Nu stiu ce se intampla, dar ar fi bine sa nu scapi sapunul...

| ivona a răspuns:

Nu as baga mana in foc ca o sa aiba efectele pe care poate ti le-ai dori, adica nu cred ca o sa-ti sara in brate implorandu-te sa faci sex cu ea, ar putea avea in schimb dureri de cap, ameteli, stari de greata...mai bine nu incerci...

| Cosmynutz a răspuns:

Bună.

Viagra destinată femeilor crește dorința sexuală, performanță, etc.

Reacții adverse sunt multe dacă ia o tabletă de viagra pentru bărbați.

Sper că știi că sunt pastile pentru ambi parteneri?!

Pa, pa.

Viagra a fost sintetizata pentru a fi utilizata in combatearea hipertensiunii si a anginei pectorale. Efectul asupra functiei erectile este doar un efecta advers care a fost prea puternic pentru si mai insemnat decat cel impotriva anginei pectorale. Din aceasta cauza, in acest momement, e folosit doar pentru tratarea disfunctiilor sexuale si impotriva hipertensiunii arteriale pulmonare.

Viagra se da femeilor cu insuficienta cardiaca si cu hipertensiune arteriala pulmonara.

Viagra exista doar pentru barbati, fiind o marca inregistrata. Denumirea "viagra pentru femei" e folosita, impropriu, pentru a numi un drog folosit in stimularea secretiei de lubrifiant la nivelul vaginului, folosind astfel o denumire foarte cunoscuta pentru a-si face reclama cat mai ieftin. Asta e o practica ilegala, si, de obicei, e vorba de o afacere ilegala cu pastile dubioase.

| Snoke a răspuns:

Leguitoarea are dreptate. ce naiba.Serios acum ce crezi ca poate sa se intample? Ii cresc sanii.gandeste putin logic xD