| cinevascumpik a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata... dar : ce s-ar intampla daca o fata ar lua viagra sau un baiat anticonceptionale?
nu-i asa ca vam starnit interesu?

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde ce intereseaza pe fiecare, nu crezi?
Sexul nu e totul in viata, cred ca daca ai reusi sa intelegi lucrul asta ai avea numai de castigat!happy

| Blackhoneybun a răspuns (pentru greece12):

Nu vad ce relevanta are raspunsul tau cu intrebarea pusa de user straight face

| greece12 a răspuns (pentru Blackhoneybun):

N-ai fi singurul, pentru note inalte e nevoie sa ai urechi obisnuite cu muzica.happy

| darrio2007 a răspuns:

De plictiseala ai postat intrebarea asta? Sau ai obsesii sexuale?

| foxsilver a răspuns:

La intrebarea asta nu cred ca ti-ar putea raspunde nici macar un transexual.
Iar daca ai fi scris despre secretul nemuririi, mi-ai fi starnit interesul.Asa,doar mi-ai captat pentru cateva secunde atentia.

| MasterYoda a răspuns:

Fata ar incepe sa bea bere si sa se uite la fotbal, iar baiatul ar incepe sa vorbeasca aiurea, fara rost

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Mai nimic, ei i-ar bate inima mai tare si el ar face moale laughing probabil, habar n-am.
De ce ar face cineva asa ceva? big grin

| swagMeOutBitch a răspuns:

''nu-i asa ca vam starnit interesu?''
nu chiar.trebuie sa fi prea prost sa te gandesti la asa ceva

| denisuk12 a răspuns:

La fata o sa-i creasca cocosel si la baiat pupaza laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata n-ar pati nimic, dar baiatul ar avea ceva schimbari hormonale, nu foarte relevante cred. oricum mai bine fara experimente de genul asta.

| Andrey77 a răspuns:

Pai daca o fata ia viagra i se scoala si daca un baiat ia anticonceptionale ii cresc sanii...si nu mi-ai starnit deloc interesul