| andreea_1536 a întrebat:

Daca prietenul meu avea penisul ud, foarte putin (de sperma)si l-a frecat de partea genitala(mentionez ca aveam chilotii pe mine dar nu prea bine pusi)
exista vreo sansa sa raman insarcinata? eu nu cred dar vreau sa verific

Răspuns Câştigător
| Maddu a răspuns:

Nu aveai cum din moment ce nu a-ti facut sex neprotejat nu aveai cum si mai aveai si lenjerie intima pe tine.Deci stai fara grija nu a ejaculat in tine e okwinking

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu stiu cum vine aia cu aveam chilotii, dar nu prea bine. Daca te-a atins pe vulva direct, exista sanse de sarcina. Daca te-a atins strict prin chiloti, nu exista. Restul nu-l stiti decat voi.

| Floreenofficial a răspuns:

Sigur ca da. ce inseamna nu prea bine? e de ajuns sa fi avut 1 mm descoperit si sa iti bage o picatura de sperma.care oricum trece si prin chiloti. straight face

| Damian a răspuns:

Tulai'domne

| jolie a răspuns:

Nu ai cum daca nu ti-a introdus-o nici o sansawinkingai grija

| Peto a răspuns:

Nu pentru ca sa ramai insarcinata trebuie sa existe penetrare happy
:*

Răspuns utilizator avertizat
| alexx_8375 a răspuns:

Doamne. aveai și chiloți nici nu te-a penetrat = 100% șanse sa ai un copil îți zic eu dacă avea și prezervativ aveai și mai multe șanse sa ramai putea sa iți facă gemeni happy

| dany_3200 a răspuns:

Fata mea esti foarte dilie.
normal ca nu

| ecst.assy a răspuns:

Sanse sunt.ai mare grija.mormolocul are mare priza...hee hee