| bebebebebebebe a întrebat:

am o problema care ma tot ingrijoreaza.De mai multe ori sa spun asa eu si prietenul meu "ne.am frecat" prin pantaloni ..nush cum sa va explic eu stateam la el in brate invers.si i-a venit sperma,el patandu; se pe pantaloni, si cand m-am ridicat de pe el am vzt ca am si eu, pe pantaloni mei insa nu pe zona vaginului ci intr.o parte ca la ea i-a fost intr.o parte.Am fost putin speriata, si de mai multe ori s-a intamplat asa. Poate trece sperma prin pantaloni lui si prin ai mei,+ ca aveam si lengerie intima,.sa ajunga la vagin? ..stiu ca pare prostesc dar vreau sa fiu sigura. Mai mentionez ceva ..stiu ca sperma se intareste ..pt ca am vzt si pe pantaloni mei si pe a lui, si acum de un timp imi tot curge un lichid alb, imi curgea si inainte...dar acum nu stiu observ pe chiloti ca se intareste ca sperma lui..stau si ma gandesc de unde sperma la mine acolo, dupa atatea zile,. Sunt ingrijorata, va rog sa ma lamuriti si pe mine cu chestia asta ..mentionez ca sunt virgina,.si nu am avut act sexual niciodata, pot ramane insarcinata? va rog fara misto. funda:*

Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Nu poate trece absolut nimic prin pantaloni iar ce iti curge tie nu e sperma ci un lichid cu care se lubrifiaza vaginul in permanenta

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

De regulă se folosește expresia : „Proastă ca o oaie".
Cu atîția de bebebebebe, la tine nu e vorba doar de una singură ci de o turmă întreagă.

| sindromforyou a răspuns:

Doamne maica domnului, tu nu te-ai documentat deloc? cati ani ai?

| bebebebebebebe explică (pentru sindromforyou):

Am zis fara misto, daca intreb nu inseamna ca nu sti, o fac doar sa fiu sigura, decat sa scrii asa dc nu ai stat in banca ta? urasc oamenii de genu tau.

| sindromforyou a răspuns:

Cum poti intreba o stupizenie ca asta? tu, ca fata, ca nu pot zice femeie nu iti cunosti corpul. citeste despre ovulatie si despre ciclu menstrual si fazele lui si ai sa te lamuresti.