| Radu_5166 a întrebat:

big grinStau cu o fata de 5 luni! si de curand am aflat ca m-a inselat cu un alt baiat! eu am iertato dar nu sunt sigur daca am facut bine!sadSi imi e frica sa nu ma mai insele!sadVoi ce ziceti? Va multumesc!happy

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai facut o greseala iertand-o va repeta acest gest din nou.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai e bine ca ai reusit sa ii treci cu vederea greseala, asta inseamna ca ti la ea si ca esti dispus sa faci sa mearga relatia. dar ai grija sa nu te ia de prost si sa considere ca daca ai iertato odata o vei mai ierta. spune-i ca vrei sa crezi ca ii pare rau dar ca ai trecut cu greu peste acea veste si inca tie greu sa consideri ca ai iertato. zii ca daca acum ai iertato nu inseamna ca o vei mai ierta. trebuie sa ii spui clar ca a mai avut o sansa sa fie cu tine dar ca daca si acesteia ii da cu piciorul alta nu mai primeste, la urma urmei ai si tu orgoliu si demintate...

| play4girls a răspuns:

Ba...p.iz.de nu gasesti? bagati ****,las-o, chiar daca tii la ea, pe bune, o sa iti treaca.nu trebuie sa permiti nimanui sa te ia peste picior! si daca nu o lasi o sa te macine tot timpul gandul asta, si oricum o sa va certati intr-un final(dragostea asta nu tine o eternitate, mai ales ca esti tanar).de ce sa nu iei tu decizia finala? bafta! play4girls

| adelynaa a răspuns:

Depinde de fata
uh o cunosti cel mai bine, iar uh prin ceea ce ai facut dandu-i o 2 sansa iai demostrat ca ti la ea nu ti indiferenta... asta ramane la decizia ei. dc nu se schimba fata de tine sa nu te mai insele ii ok, dar dc continua sa se comporte urat cu tine si sa te si insele inseamna ca aceea fata nu te merita.nu multi ar avea puterea sa acorde o a 2 sansa
bafta:*

| PitikBhaa a răspuns:

Nu ai facut bine. poate chiar acum este cu acel tip. mai bine te duci la ea si ii spui sa fie simncera cu tine si sa iti spuna daca da sau nuhappy

| Radu_5166 explică:

Am iertato deoarece o iubesc enormhappy:X

| Radu_5166 explică:

laughingsi ce vrei sa spui prin asta Elena?thinking

| D3edii a răspuns:

Ai facut o mare greseala!:o
Nu trebiua s`o ierti.deoarece o va face din nouwinking
Funditzsa?smug

| Elena_3733 a răspuns:

Eu am o rel de 2 ani si intr-adevar cateodata mai simt nevoia sa mai vb si cu altcineva deja devine o rutina sa vezi acesti pers in fiecare zi.asta nu insemna ca nu trebuie sa mai cunosti si ale perslaughing)