| Miriam_8850 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai mult pentru baieti, dar pot raspunde si fetele. Vi s-a parut vreodata ca desi placeti foarte mult o fata nu stiti exact ce sa faceti, sau ce vreti de la ea, sau nu o intelegeti foarte bine si asteptati o cale pe care sa v-o arate ea? si in cazul asta cam ce asteptati de fapt din partea ei?

1 răspuns:
| ZapPy a răspuns:

Din punctul meu de vedere cel mai bine ii sa fi deschisa. Cu cartile pe fata. Nu strica unele tachinari dar aici intra subtilitatea. Deci daca si fata ii interesata, fara jocuri gen, il sarut dupa a 3-a intalnire, nu merg din prima cu el sa nu ma considere usoara sau alte chestii de genu. Is nimic altceva decat BULLSHITURI!

Daca chiar iti place foarte mult cineneva, tot trebuie sa prinzi curaj macar incerci, ca altfel o sa te framante mult timp gandu "puteam face asa si asa...".
Concluzie, merge cu subtilitati dar in acelasi timp pe fata. Subtilitate nu in sensul ca fata isi baga nu stiu cum mana prin par sau ce alte prostii scriu in reviste. Priviri, body-language ii cel mai important, la asta se refera subtilitatile.

Cu tupeu inainte! Daca nu poti rata ceva frumos...

Succes!