| Ananda11032004 a întrebat:

Acum o intrebare pentru baieti foarte timizi. Voi cum faceti cand placeti o fata?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nimic, din moment ce e foarte timid nu face nimic

| Ananda11032004 explică (pentru RAY):

Pai și cum ți dai seama că te place?

| RAY a răspuns (pentru Ananda11032004):

Fug de tine, se rusineaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei sta cu pozitia picioarelor in spre tine, sau se uita pe furis, sau se pozitioneaza in spatele tau dar nu zice nimic

| 6Anonim9 a răspuns:

Si eu a fost asa, dar mi-am facut curaj odata, iar acum mi se pare un fleac.winking I-am spus pur si simplu, "te plac", fata-n fata. Bine. Nu asa, fara sa zicem nimic, dar la asta am ajuns in cele din urma din tot ce am discutat. big grin

| Shimozukushiki a răspuns:

Vrei să vezi dacă un băiat timid te place, sau ce?

| Kimball a răspuns:

Se balbaie nu stiu ce sa.ti spuna roşesc cand te vede se uita la tine incearca sa te ajute daca e ceva happy

| takennnn a răspuns:

Te evita cand e sa vorbiti f2f, prefera sa ti dea mesaj pe net

| KevinRo a răspuns:

Cum sa fac nu fac nimic doar o salut si o ajut cu ce are nevoie si nu am curaj sa vorbesc cu ia mai mult de 5 min

| RaptorXxX a răspuns:

Hmmm asta zici ca e intrebare de bac, e cv foarte complicat. Nene fi barbat zi direct ceea ce simti. Daca nu faci asta la timp o poti pierde si mai tarziu o sa regreti ca din cauza timiditatii tale pe care doar tu ti o inpui nu o sa gasesti pe cineva care sa iti fie aproape. Pe scurt fi indraznet si incearca sa ii zici ceea ce simti indiferent de ce urmeaza big grin

| ș53fan a răspuns (pentru RaptorXxX):

Hmmm...Sa fiu barbat si sa ii spun ce simt! Ce ar trebui sa ii zic? Un sfat?