| Roxanaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare sper sa ma poata ajuta cineva deoarece sunt ingrijorata.Ma doar sfarcurile, sanii nu de cateva zile si nu imi pot da seama de ce.Relatii sexuale am intretinut in urma cu 3 saptamani dupa care mi-a venit ciclul, iar acum nu trebuie sa imi vina ca sa imi explic durerea. Mi-e frica de gandul ca ar putea fi o sarcina. Ce credeti?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să credem? Că nu ești informată așa cum trebuie privind viața sexuală cu bune și cu rele, că nu-ți cunoști modificările organimului, etc?
Este sindromul premenstrual, ești în perioada infertilă.
Pa, pa.

| foxi a răspuns:

Ai inceput viata sexuala. fara a te documenta! Iti recomand sa citesti cateceva despre aceste lucruri! Este o faza premenstruala in cazul acesta!

| BRG a răspuns:

Poate te o fi strîns sutienul