| Ṕαᾔḓεмḯḉ a întrebat:

Tin sa mentionez de la inceput, ca momentan cel putinhappy, pun intrebarea asta doar din curiozitate, si nu din nevoie. din pacatelaughing
Cum sa faci sex neprotejat? Cares metodele cele mai sigure? Chestii din astea. Si inca cv. Legat de chestia aia cu coit intrerupt, atunci cand barbatu isi scoate carasu, inainte de a ejacula. Din cate am auzit eu, in timpul sexului, baietii, inainte de sperma ejaculeaza cv substanta care are rol de lubrifiant si numai stiu ce. Subst. Aia poate contine spermatozoizi, motiv pentru care acea metuida a scoaterii buzduganului inainte de vreme e proasta. DAR. eu din experienta mea si a mainii, cand imi fac laba, nu iese nimic pana nu.s ff aproape de orgasm. atunci iese o chestie, si dupa aia le sperm. Deci ce sentampla doctore? Sunt eu mai special? Sau cand faci sex e altfel?

Răspuns Câştigător
| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Nu, e foarte diferit sexul de masturbare. Te exciti la inceput pana la punctul in care elimini sperma foarte putina dar la fel de periculoasa fara sa simti. Si chiar daca tu vrei sa o scoti inainte de final, atunci e partea cea mai buna, crede-ma NU VREI. Iti recomand cel mai ok sa o convingi sa ia anticonceptionale lunar sau si mai bine foite chinezesti, cate 2 pe partida si esti cel mai fericit barbat big grin

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Sexul neprotejat nu e sigur! Nici sexul protejat nu e 100% sigur, dar mai ala neprotejat! Daca nu vrei un urmas sau o boala pui prezervativul si dormi linistitwinking

| Alcyon a răspuns:

Cand faci sex te exciti mai mult si e posibil sa-ti dai drumul, inainte de a apuca sa te retragi (mai ales ca n-ai nici experienta). In afara de asta, sexul neprotejat te expune riscului de a lua tot soiul de boli. Metodele naturale nu-s bune decat pentru cuplurile stabile, care vor doar sa amane momentul conceperii unui copil, dar daca e sa fie, toate bune.

| Tigrul15 a răspuns:

Nu esti mai special =]]] eu cred ca cel mai bine e sa scoti "carasul" cand simti ca iti vine. sti tu laughing