| SmileyAwesome a întrebat:

Daca baietii, la orgasm, ejaculeaza, atunci fetelor le iese vreo solutie sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca femeia simte placere in timpul penetrarii si acest lucru o excita suficient de tare si in mod continuu glandele situate in vagin produc o substanta asemanatoare cu saliva numita secretie vaginala. Aceasta secretie va fi cu atat mai abundenta cu cat excitatia este mai intensa ajungand ca in multe cazuri efectiv sa se scurga din vagin si sa produca chiar "o balta" sub fundul femeii. In cazuri rare, anumite femei cu un libidou foarte mare pot chiar sa aiba o forma de "ejaculare" denumita squirt considerata ca fiind sinonima cu ejacularea. http://www.ele.ro/......itate-2911

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Solutie de parbriz

| RAY a răspuns:

As spune eu urina, dar cica am citit ca nu e urina e un fel de lichid care mentine vaginul umed cand faci sex, ce anume se fac cercetari momentan eu nu stiu

| Emilian65 a răspuns:

Da, le iese asa zisa secretie vaginala.

| ywar a răspuns:

Da o solutie gen... Numai "gen" aveti in cap!

| raluk27 a răspuns:

Nu neapărat. Sunt femei carora nu le curge nimic. Nu e obligatoriu sa "ejaculeze".