| asunaaa a întrebat:

Am si eu o problema...atunci cand incerc sa accesez facebook, nu pot sa ma loghez, mi s-a spus ca sar puteam sa trebuie sa imi fac alt cont, dar eu nu pot nici macar sa intru sa ma loghez...si imi apare asa: https://www.facebook.com/dialog/oauth?client_id=19503841 0506742& redirect_uri=http%3A%2F%2Fchrome.64px.com&type=user_agen t&display=page&scope=read_stream%2Cpublish_stream%2Cread _mailbox%2Cfriends_birthday%2Cuser_status%2Cfriends_stat us%2Cuser_photos%2Cfriends_photos%2Cpublish_checkins%2Cm anage_notifications%2Cuser_groups

Ce pot sa fac? Am intrat la proxy setting, dar nu avea nimic, am dat allow site-ului si apoi l-am scos de la allow, iar net-ul imi merge perfect.ce are..imi face asa de vreo cateva zile si sunt disperata...ma puteti ajuta va rog frumos? FUNDA +VOT!
sorry pentru categorie...

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

S-ar putea sa ai calculatorul virusat. Si-o prietena de-a mea a patit asta.

| asunaaa explică (pentru Alcyon):

S-ar putea dar faza e ca doar facebook-ul si yahoo-ul nu merg..restul merg perfect

5 răspunsuri:
| Suleyman a răspuns:

Fa-ti alt cont.

| asunaaa explică (pentru Suleyman):

Nu pot...desi o sa incerc...

| asunaaa explică (pentru Suleyman):

Nu mege nici asa. faza e ca nu merge doar de pe calculatorul meu, pentru ca am putut sa intru si pe telefon si acasa la o colega...

| Suleyman a răspuns (pentru asunaaa):

Am inteles.