| thedster a întrebat:

Am si eu o problema cu prietena mea
Nu ma lasa nici sa o sarut nici sa o tin in brate nimic(nu prea stiu daca se poate spune ca este prietena mea dar normal cam asa ar trebui)
Cand incerc sa o sarut sau ceva zice sa o las sau nu acum si imi zice ca nu rvea in loc public dar nu vrea pe absolut nicaieri
Ma poate ajuta cineva va rog

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fata nu e atrasa de tine, daca nu te lasa s-o saruti, nici cand ramaneti in doi (sper, ca n-are doar 12-13 ani si va cunoasteti mai mult de 2-3 saptamani), dar n-are curaj/dorinta sa ti-o comunice. Cel mai probabil, doar profita de tine (ii place sa fie in centrul atentiei), iar cu prima ocazie te va trimite la plimbare. N-o interesezi suficient de mult. Nu-ti mai pierde timpul cu ea! Nu merita...

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"Ţii femeia de mână dar ţi-o **** altu', eşti de treabă" - Paraziţii.
Acum pe bune, cum poţi s-o consideri pe-aia prietena ta?
Orientează-te spre femei nu spre mironosiţe!
Salut.

| thereforyou a răspuns:

Sfatul meu: Pisa-te pe ea.

| NickiMinaj a răspuns:

Saracul de tine ^, ce naiv esti, prieteneee. or sa te manance femeile in loc de maslina din cosmopolitan.

hai sa-ti zica totusi cineva adevarul : nu vrea sa fie vazuta cu tine, e mironosita mai ceva ca fecioara maria si tu nu te prinzi.

| ELLSSA a răspuns:

Cati anisori aveti?laughing

| Ingerash a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui ca te deranjeaza ca nu te lasa sa o saruti si vezi ce zice, eu cred ca nu te place si ar trebui sa iti cauti alta prietena, dar vezi mai intai ce spune si ea.

| s3xy0girl20 a răspuns:

Poate nustie sa sarute...sau s-a combinat cu tine la vrajeala, daca vezi ca se poarta asa in continuare da-i papucii

| Candice a răspuns:

Nu e pregatita. poate e ceva nou pentru eahappy

Răspuns utilizator avertizat
| play4girls a răspuns:

Pai practic voi sunteti amici...sault! eu inteleg ca esti inca mic, dar ar trebui sa fii mai sigur si mai responsabil pe tine.incerca sati impui punctul dee vedere(vb cu ea) arata cinei barbatu.pentru ca barbatii siguri pe ei si cu un punct de vedere bine sustinut sunt foare atractivi.nu trebuie sa-ti fie rusine sau firica, daca vezi ca nu se schimba laso.pe bune.vezi si tu cei poate capul. femeile vor tot timpul sa ne tina sub control, arata-i ca tu nu esti un papalapte. discuta clar cu ea.hai bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Vulvatron a răspuns:

Nu te place

| showtime1 a răspuns:

Ori nu te place, ori nu e pregatita. Poate vrea sa te cunoasca mai bine...Incearca sa-i explici ca nu o vei dezamagi.Succeshappy

| thedster explică:

Ea imi spune ca ma place dar cand e sa o imbratisez sau ceva nu ma poate lasa nu stie dc

| thedster explică:

De fapt are 13 ani si sunt cu ea de vreo 2 zile laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 2 zile? Deci nu cred asa ceva. Atunci logic ca face asa. E mica. Are emotii. Pentru ea e o joaca de copii chestia asta. Poate cu maturizarea o sa fie altfel. Zic eu. Acuma nu stiu. Fi si tu mai barbat. Poate se asteapta sa fi tu altfel chiar nu am idee happy